Objednávky

Môžem na objednávku získať zľavu?

Produkty dostupné na stránke matterhorn-moda.sk majú uvedené veľkoobchodné ceny, ale v prípade hromadných nákupov sa zľavy prideľujú jednotlivo. Pre viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu (info@matterhorn-moda.sk) alebo priamo prostredníctvom nášho chatu.

Aký je čas spracovania objednávky?

Objednávku spracujeme v priebehu niekoľkých pracovných dní v závislosti od objednanej značky a počtu kusov. Približná dodacia lehota pre celú objednávku je uvedená v košíku. Dodacia lehota pre jednotlivé produkty je uvedená v XML súbore, ktorý je dostupný na našej internetovej stránke.

Môžem objednávku zrušiť?

Áno, objednávku môžeme zrušiť na žiadosť zákazníka za predpokladu, že ešte nebola zaplatená. Stačí zaslať žiadosť prostredníctvom e-mailu (info@matterhorn-moda.sk) alebo prostredníctvom online chatu. Uveďte čísla objednávok, ktoré chcete zrušiť.

Môžem objednávky spojiť?

Áno, môžete spojiť niekoľko objednávok do jednej väčšej objednávky, takže sa náklady na dopravu objednávok znížia na hodnotu jednej. Nezabudnite, že sa tým predĺži dodacia lehota, a preto odporúčame kombinovať objednávky do 24 hodín po ich zadaní. Ak chcete objednávky spojiť, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu (info@matterhorn-moda.sk) alebo prostredníctvom online chatu. Uveďte čísla objednávok, ktoré chcete […]